طراحی سایت


STATIC

طراحی سایت استاتیک

مدیریت محتوا

صفحات یک وب سایت استاتیک توسط نرم‌افزارهای طراحی وب همانند FrontPage، Expression Web و یا DreamWeaver طراحی می‌شوند و محتوای این نوع سایت ها ثابت بوده و تغییری نمی‌کند. از سایت‌‌‌های استاتیک بیشتر برای تبلیغات استفاده می‌شود. صفحات این نوع سایت‌ها بدون نیاز به اجرای اسکریپت و یا برنامه خاصی اجرا می‌شوند. اکثر کاربران شخصی و یا شرکت‌های کوچک و متوسط خصوصی از این قبیل سایت‌ها استفاده می‌کنند.

DYNAMIC

طراحی سایت پویا

مدیریت محتوا

این نوع از وب‌سایت‌ها با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب مثل php، asp و بانک‌های اطلاعاتی مانند MySql و MsSql، ساخته می‌شوند. برای ایجاد زیبایی بیشتر در طراحی این سایت‌ها نیز می‌توان از تکنولوژی‌هایی مانند JavaScript، Ajax بهره برد. مراکزی که نیاز به بروزرسانی اطلاعات به صورت دائمی دارند (مانند خبرگزاری‌ها، فروشگاه‌ها و ...) از این گونه وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند .

FULL FLASH

طراحی سایت تمام فلش

مدیریت محتوا

این‌گونه سایت‌ها تقریبا به طور کامل با فلش ساخته می‌شوند. برای ایجاد پویایی در این وب‌سایت‌ها از زبان‌های دیگر برنامه‌نویسی همچون php نیز استفاده می‌گردد. در طراحی این سایت‌ها از گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن، صدا و جلوه‌های ویژه استفاده می‌‌شود. در طراحی این سایت‌ها به طور عمده از نرم‌افزار Adobe Flash به همراه نرم‌افزارهای گرافیکی مانند PhotoShop و Illustrator استفاده می‌شود. اگر به زیبایی و جذابیت سایت‌تان فکر می‌‌کنید، این‌گونه وب‌سایت‌ها برای شما ایده‌آل هستند.

SEO

بهینه سازی سایت و سئو

مدیریت محتوا

بهینه سازی برای موتور جستجو یا Search Engine Optimazation که به اختصار SEO گفته می‌شود مجموعه عملیاتی است که به منظور بالا بردن رتبه وب سایت در موتور‌های جستجو در هنگام طراحی یک سایت اعمال می‌شود.هرچه وب‌سایتی رتیه بالاتری در موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo، Bing، Altavista و ... داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری از آن سایت بازدید خواهند کرد.

CMS

سایت های مدیریت محتوا

مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا یا Content Manegement System که به اختصار CMS گفته می‌شود، نرم افزار یا سامانه‌ای است برای مدیریت محتوا. محتوا می‌تواند شامل تصویر، فیلم، صدا و یا متن باشد. سیستم‌های مدیریت محتوا دارای قابلیت‌های زیادی هستند و بسته به نوع محتوا کارایی آن‌ها نیز فرق می‌کند. از مزایای CMSها می‌توان به رابط کاربری ساده، نیاز نداشتن به اطلاعاتی در زمینه طراحی، امکان تغییر قالب سایت به راحتی و رایگان بودن آن اشاره کرد. معروف‌ترین CMSها Joomla و WordPress هستند.


امروزه یکی از راه‌های جلب مشتری و افزایش فروش محصولات استفاده از محیط مجازی است. محیط مجازی یک رسانه تبلیغاتی و اطلاع رسانی دائمی است که هر کس می‌تواند به سادگی از آن استفاده کند و در هر ساعتی از شبانه روز به اطلاعات محصول شما دسترسی داشته باشد و یا در جریان آخرین خبرها قرار گیرد. بنابراین یک وب سایت خوب و جذاب یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی، عرضه خدمات و معرفی محصولات به مخاطبین است. امروزه شرکت‌هایی در فعالیت‌های تجاری خود موفق‌ترند که تبلیغات آن‌ها به حد کافی زیاد باشد و در بین مردم شناخته شده‌تر باشند. یکی از مهمترین عوامل در جذب بیننده و افزایش کاربران سایت نحوه‌ی طراحی آن است.
طراحی سایت

هرچه در این زمینه دقت و ذوق بیشتری صورت پذیرد و سایت مورد نظر ماهرانه و جذاب تر طراحی شود، نتیجه بهتری خواهد داشت. استفاده از تصاویر زیبا، ترکیب رنگ مناسب، استفاده از انیمیشن و کلیپ‌های مرتبط و در عین حال کم‌حجم بودن سایت، همگی از عواملی هستند که باعث می‌شود یک وب سایت نمونه و متمایز باشد. با توجه به نکات فوق گروه مهندسی سلام آماده است تا در زمینه‌ی طراحی، برنامه‌نویسی و آماده‌سازی سایت‌های استاتیک، داینامیک، تمام‌فلش، ایجاد بانک‌های اطلاعاتی مرتبط با آن‌ها و تهیه و طراحی امکانات سایت منطبق با طرح و سفارش شما، خدمات لازم را ارائه نماید.